Obchodní podmínky

Prodejní systém pro nabídku semen od pěstitelů ze spolku Klub kaktusářů Dvůr Králové, z. s., adresou: Nová Tyršova 2284, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, IČ: 47462850

Nabízená semena prochází od různých dodavatelů, kteří jsou členy klubu. Původ je ve velké většině z rostlin pěstovaných v kultuře na území České republiky.

Objednávky zpracovává a kompletuje Jiří Stuchlík, e-mailová adresa: jiristuchlik@email.cz

Při objednání mějte na paměti, že jde o rostlinný materiál. Klíčivost je ovlivněna výsevním postupem a celou řadou dalších faktorů. Snažíme se nabízet čerstvá semena s nejlepším potenciálem, ale při výsevu hraje roli mnoho proměnných faktorů.

Platba je možná bankovním převodem – po obdržení platebních údajů po kontrole, že jsou všechny objednané položky dostupné u dodavatelů. Nebo na dobírku až po obdržení zboží. Dobírka je zpoplatněna 15 Kč v případě odeslání na Zásilkovnu a poplatkem 50 Kč při odeslání přes Českou poštu.

Ceny dopravy

  • Česká pošta – 90 Kč
  • Zásilkovna – 75 Kč
  • Slovenská pošta – 140 Kč
  • Zásilkovna Slovensko – 100 Kč

Termíny dodání

Kompletace a odeslání objednávky trvá zhruba 14 až 30 dní. Záleží na odezvě dodavatelů z klubu a dalších okolnostech. Všechny položky z katalogu nemáme na skladě připravené k odeslání, ale připravují se až po obdržení objednávky, proto taková delší čekací doba.

Reklamace

Reklamace vyřizujeme do 14 dní po obdržení objednávky. Prosíme pečlivě sledujte jednotlivé zasílané e-maily, kde mohou být upřesněné detaily ohledně položek, které vám přijdou. Může se totiž stát, že něco bude vyprodané. Vše záleží na domluvě a v případě problémů nám napište na některý z kontaktů.